Росіяни обстріляли фармзавод “Дарниця”
У ніч з 27 на 28 червня російські загарбники провели масовану атаку на Київ, внаслідок якої постраждав один з найбільших виробників ліків в Україні — компанія “Дарниця”.
Про це повідомила членкиня стратегічної ради “Дарниці” Катерина Загорій.
Вона зазначила: “З міркувань безпеки та до завершення роботи компетентних служб ми не коментуємо деталі щодо характеру пошкоджень чи наслідків”.
Згідно з інформацією компанії, серед працівників немає загиблих та постраждалих, а завод продовжить свою роботу.
Фото фармкомпанії “Дарниця”
У компанії поки що не коментують ступінь пошкодження заводу.
