Баварія оголосила про намір продати голкіпера Нюбеля
Футбольний клуб “Баварія” вирішив продати голкіпера Александера Нюбеля влітку цього року.
Про це повідомляє Sky Sport Germany.
Нюбеля Баварія придбала в 2020 році з надією, що він стане наступником легендарного Мануеля Ноєра. Однак воротар провів у клубі лише один сезон, після чого був відданий в оренду. Спочатку він провів два роки в “Монако”, а потім – три сезони в “Штутгарті”.
Тепер керівництво “Баварії” ухвалило рішення продати 29-річного голкіпера. Першим претендентом на Нюбеля виявився “Бешикташ”, який запропонував 5 мільйонів євро плюс 5 мільйонів у вигляді бонусів. Проте ця пропозиція не влаштувала чемпіонів Німеччини, які прагнуть отримати за гравця 20 мільйонів євро.
На початку травня з’явилась інформація про інтерес до Нюбеля з боку “Манчестер Сіті” та “Ювентуса”. Контракт голкіпера розрахований до літа 2029 року.
