Ніч на Київщині принесла нові виклики — російські загарбники обстріляли фармзавод “Дарниця”, одного з лідерів української фармацевтики. На щастя, всі працівники залишились живими та не постраждали. 💊💔 Поки деталі пошкоджень залишаються під завісою безпеки, “Дарниця” продовжить свою відповідальну місію.
