Олімпійському гірськолижнику зняли звинувачення у вживанні наркотиків

Олімпійському гірськолижнику зняли звинувачення у вживанні наркотиків

Звинувачення проти Боде Міллера знято

Прокуратура штату Айдахо скасувала звинувачення у вживанні та зберіганні наркотичних речовин щодо колишнього олімпійського гірськолижника Боде Міллера через появу нових даних.

Про це повідомляє The Athletic.

“На початку червня у нас були достатні підстави для затримання пана Міллера, але нещодавно ми отримали нову інформацію, яка змусила прокуратуру дійти висновку про доцільність зняття звинувачень”, – заявила прокурорка округу Фреймон Ліза Блейк.

Вона додала, що більше не коментуватиме цю справу, оскільки це може вплинути на іншу неназвану справу.

Адвокат Міллера зазначив, що звинувачення були відкликані після переговорів з представниками правоохоронних органів, але подробиці цих діалогів не розкрив.

Нагадаємо, раніше Міллера звинувачували у зберіганні наркотиків: у нього знайшли пакет із галюциногенними грибами вагою 4,1 грама та приладдя для їхнього вживання.

Боде Міллер – один з найвидатніших гірськолижників свого покоління. У 2010 році він став олімпійським чемпіоном у комбінації та здобув шість медалей на Олімпіадах (1 “золото”, 3 “срібла” та 2 “бронзи”). Також він виграв 4 титули чемпіона світу і в 2005 та 2008 роках став переможцем загального заліку Кубка світу, маючи в активі 33 перемоги та 79 подіумів на етапах змагань.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два + 1 =