Критична ситуація з паливом у російській авіації
Ростовський авіаперевізник “Азимут” забив на сполох через гостру нестачу авіаційного пального в південних регіонах Росії.
Авіакомпанія звернулася до Асоціації експлуатантів повітряного транспорту із проханням втрутитися в ситуацію та залучити російське Міністерство енергетики для вирішення проблеми з постачаннями авіапального.
З початку червня закупівельні ціни на авіаційне пальне в середньому по Росії піднялися більш ніж на 17%, а обсяги постачань скоротилися на третину від договірних. Зокрема, в аеропорту Махачкали паливо подорожчало на 64%.
Дефіцит пального загрожує виконанню рейсів до Кавказу — найбільш уразливого сегменту маршрутної мережі компанії. Перебої в постачаннях почалися в червні, коли ключовий постачальник повідомив про примусове зниження відвантажень на 30% від контрактних обсягів.
Офіційною причиною названі форс-мажорні обставини на низці нафтопереробних підприємств, що призвели до скорочення пропозиції авіаційного пального на внутрішньому ринку. Спроби знайти альтернативних постачальників не дали результату: запити залишаються без відповіді або коштують занадто дорого.
“Ситуація виглядає парадоксально на фоні світової кон’юнктури: глобальні котирування на авіаційне паливо знижуються третій місяць поспіль, тоді як внутрішні ціни та доступність продукту продовжують погіршуватися”, – йдеться в повідомленні.
У Махачкалі вартість авіаційного гасу з початку червня зросла на 64%, досягнувши 157 тис. рублів за тонну без ПДВ. Регулярні рейси з дагестанської столиці виконуються до московського Внуково, Мінеральних Вод і Сочі, а також міжрегіональні маршрути, що забезпечують доступність республіки для трудових мігрантів і туристів.
У компанії зазначили, що на частині рейсів витрати на паливо вже перевищують виручку від продажу квитків.
Нагадаємо:
- 18 червня українські безпілотники прорвали ешелоновану протиповітряну оборону Москви та уразили Московський нафтопереробний завод у Капотні, викликавши масштабну пожежу.
- Росія вперше за довгий час почала імпортувати бензин морем, щоб закрити дефіцит пального після українських ударів по нафтопереробних заводах.
- У Криму “на кілька днів” повністю обмежили продаж бензину: пообіцяли, що за раніше купленими талонами буде, але на кожній АЗС контролюватимуть, чи не заправився хтось понаднормово.
