Фото: Олег Григоров/Telegram
Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині
Місцева влада посилить заходи захисту об’єктів паливної інфраструктури
Внаслідок обстрілів росіян автозаправних станцій на Сумщині троє людей отримали поранення. Про це заявив голова Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров у Telegram в п’ятницю, 26 червня.
Григоров повідомив, що сьогодні росіяни знову атакували автозаправні станції в обласному центрі. Усі поранені отримують необхідну медичну допомогу.
Також він зазначив, що провели термінову нараду з керівниками мереж АЗС, правоохоронними органами, рятувальниками та відповідними службами для обговорення заходів безпеки.
