Гучний скандал у збірній Уругваю перед матчем на ЧС-2026
У таборі збірної Уругваю з футболу виник конфлікт напередодні важливого поєдинку проти Іспанії на чемпіонаті світу-2026.
Про це повідомляє Mondo Deportivo.
Згідно з інформацією від місцевих джерел, чотири ключові гравці команди – Федеріко Вальверде, Серхіо Рочет, Мануель Угарте та Родріго Бентанкур – провели екстрену зустріч із головним тренером Марсело Б’єлсою, висловивши невдоволення інтенсивністю тренувань.
На їхню думку, фізичні навантаження були занадто великими, внаслідок чого кілька гравців отримали травми. Проте, конфлікт не обмежився лише цими питаннями.
Серйозні розбіжності виникли також щодо тактики гри. Футболісти пропонували грати проти Іспанії з низьким блоком і акцентувати увагу на контратаках, в той час як Б’єлса мав зовсім інше бачення стратегії.
Під час 48-хвилинної зустрічі тренер наполегливо відстоював свою позицію та відмовився змінювати план на гру. Він також звинуватив гравців у спробах саботувати його роботу і нагадав про конфлікт із Луїсом Суаресом, що виник наприкінці 2024 року.
Напруга досягла такого рівня, що кілька гравців просто встали і залишили приміщення під час обговорення. Хосе Марія Хіменес намагався їх зупинити, але безуспішно.
Зазначається, що Рональд Араухо під час суперечки відкрито заявив, що нинішні умови більше “неможливо терпіти”. Лідери команди також неофіційно попередили Уругвайську футбольну асоціацію про можливий бойкот і відмову виступати за збірну в майбутньому, якщо Марсело Б’єлса залишиться на посаді.
Нагадаємо, що уругвайська збірна в перших двох турах зіграла внічию із Саудівською Аравією (1:1) та Кабо-Верде (2:2). Матч з Іспанією відбудеться 27 червня та розпочнеться о 3:00 за київським часом.
