ДТЕК розпочне будівництво газової станції на Бурштинській ТЕС
Компанія ДТЕК планує звести газотурбінну електростанцію комбінованого циклу (CCGT) потужністю 650 МВт на території Бурштинської теплоелектростанції в Івано-Франківській області.
Про це повідомила пресслужба компанії. Зазначається, що цей проект є частиною стратегічної програми ДТЕК щодо переходу з вугілля на газ. Мета – зробити енергетичну систему країни більш гнучкою, зменшивши викиди вуглецю.
Компанія підписала меморандум про взаєморозуміння з міжнародним енергетичним гігантом GE Vernova, що сприятиме будівництву нової газової генерації на заході України.
В рамках співпраці компанії планують впроваджувати передові технології газотурбінних установок, постачати обладнання та розробляти фінансові схеми для проекту, а також забезпечити підключення електростанції до енергомережі.
Меморандум був підписаний під час Конференції з відновлення України в Гданську, Польща.
Нагадаємо:
Внаслідок масованого удару з боку Росії на ранок зафіксовано нові знеструмлення в пʼяти областях країни.
Очільниця Івано-Франківської ОВА зазначала, що Бурштинська ТЕС, яка зазнала значних ушкоджень під час обстрілів, не підлягає відновленню.
