ДТЕК розпочинає зведення газової станції потужністю 650 МВт на базі Бурштинської ТЕС

ДТЕК розпочинає зведення газової станції потужністю 650 МВт на базі Бурштинської ТЕС

ДТЕК розпочне будівництво газової станції на Бурштинській ТЕС

Компанія ДТЕК планує звести газотурбінну електростанцію комбінованого циклу (CCGT) потужністю 650 МВт на території Бурштинської теплоелектростанції в Івано-Франківській області.

Про це повідомила пресслужба компанії. Зазначається, що цей проект є частиною стратегічної програми ДТЕК щодо переходу з вугілля на газ. Мета – зробити енергетичну систему країни більш гнучкою, зменшивши викиди вуглецю.

Компанія підписала меморандум про взаєморозуміння з міжнародним енергетичним гігантом GE Vernova, що сприятиме будівництву нової газової генерації на заході України.

В рамках співпраці компанії планують впроваджувати передові технології газотурбінних установок, постачати обладнання та розробляти фінансові схеми для проекту, а також забезпечити підключення електростанції до енергомережі.

Меморандум був підписаний під час Конференції з відновлення України в Гданську, Польща.

Нагадаємо:

Внаслідок масованого удару з боку Росії на ранок зафіксовано нові знеструмлення в пʼяти областях країни.

Очільниця Івано-Франківської ОВА зазначала, що Бурштинська ТЕС, яка зазнала значних ушкоджень під час обстрілів, не підлягає відновленню.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 − п'ять =