Російські гімнастки відмовились від участі у Кубку світового виклику через відсутність “нейтрального” статусу

Російські гімнастки відмовились від участі у Кубку світового виклику через відсутність "нейтрального" статусу

Російські гімнастки відмовились від участі в Кубку світового виклику

Збірна Росії з художньої гімнастики ухвалила рішення не брати участь у Кубку світового виклику, який пройде в Румунії.

Цю інформацію підтвердила пресслужба Федерації художньої гімнастики Росії.

Основною причиною стало те, що мер Клуж-Напоки Еміль Бок анонсував заборону на використання російського прапору та гімну під час турніру. Хоча в середині травня Виконавчий комітет World Gymnastics скасував всі обмеження, які діяли щодо російських і білоруських спортсменів з початку війни.

Мер зазначив, що нові правила не діяли на момент укладення угоди про проведення змагань, тому він звернувся до керівного органу з проханням застосувати регламент, що був чинним під час підписання угоди.

У зв’язку з цим російські гімнастки вирішили відмовитися від участі в Кубку світового виклику, який відбудеться з 26 по 28 червня.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × чотири =