ДТЕК оголосив дати відновлення електропостачання у двох районах Києва після аварії

ДТЕК оголосив дати відновлення електропостачання у двох районах Києва після аварії

Світло у Дніпровському та Дарницькому районах Києва повертається

Енергетики працюють над відновленням електропостачання для мешканців Дніпровського та Дарницького районів Києва, де подачу електроенергії довелося зупинити через аварію.

Про це повідомляє компанія ДТЕК.

За інформацією енергетиків, світло має повернутися до домівок киян до 16:00.

Раніше було повідомлено про знеструмлення у Голосіївському, Дарницькому та Дніпровському районах столиці. Внаслідок цьогорічних перебоїв призупинили свою роботу фунікулер, а також тролейбуси № 43 та № 50 на проспекті Соборності.

Нагадаємо:

Внаслідок російського масованого удару, станом на ранок 22 червня, зафіксовано нові знеструмлення у семи областях країни.

Поділитися

0 коментарів до “ДТЕК оголосив дати відновлення електропостачання у двох районах Києва після аварії

  1. Це жахливо! Люди знову залишаться без світла, як можна допустити такі аварії? Сподіваюся, все швидко вирішать.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + двадцять =