Костюк оцінив першого суперника Динамо в Лізі Європи: аналіз можливостей та складнощів

Костюк оцінив першого суперника Динамо в Лізі Європи: аналіз можливостей та складнощів

Костюк про перший суперника Динамо в Лізі Європи

Головний тренер київського Динамо Ігор Костюк поділився думками про румунську Університатю, яка стала першим суперником його команди у Лізі Європи сезону 2026/27.

На думку досвідченого спеціаліста, киянам випала досить потужна команда, що має висококваліфікованих футболістів.

“Ми усвідомлюємо, що легких суперників у кваліфікації Ліги Європи не існує, адже всі команди займають високі позиції у чемпіонатах своїх країн. Можливо, деякі інші варіанти виглядали на папері простіше, але жереб звів нас саме з Університатю, й ми ставимося до них з повагою. Це міцна, добре організована команда з якісними виконавцями”, – зазначив Костюк.

Головний тренер Динамо додав, що наразі команда зосереджена не лише на конкретному супернику, а на підготовці до всього сезону.

“Ми концентруємося перш за все на собі. Чекають збори, підготовка, контрольні матчі. Наша мета – підійти до офіційних ігор у найкращій формі. Якщо прагнеш досягти серйозних результатів у єврокубках, потрібно бути готовим перемагати будь-кого, незалежно від жереба. Тому ми сприйняли результати жеребкування спокійно й уже готуємося до протистояння”, – додав Костюк.

Нагадаємо, що шлях до Ліги Європи Динамо проклало завдяки перемозі в Кубку України. У першому кваліфікаційному раунді “біло-сині” зустрінуться з румунською Університатю. Перший матч відбудеться 9 липня у польському Любліні, а матч-відповідь – 16 липня в Клужі.

Команда зараз активно готується до сезону на тренувальних зборах в Австрії. У першому контрольному поєдинку кияни зіграли внічию з празькою Славією (1:1).

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

п'ятнадцять + 13 =