Дорощук встановив новий рекорд сезону на міжнародному турнірі в Бердичеві

Дорощук встановив новий рекорд сезону на міжнародному турнірі в Бердичеві

Олег Дорощук встановив рекорд світу на турнірі в Бердичеві

Зірковий український легкоатлет Олег Дорощук визначився новим рекордом сезону 2026 року у стрибках у висоту. Ця подія відбулася під час престижного турніру меморіалу Лонського в Бердичеві.

Спортсмен підкорив висоту 2,33 м, випередивши попередній рекорд чеха Яна Штефели, який становив 2,32 м з лютого. Олег також перевершив свій минулий найкращий результат, який приніс йому золото чемпіонату світу-2026 у приміщенні – 2,30 м.

Після встановлення нового рекорду Дорощук здійснив три невдалі спроби на висоті 2,35 м, не змігши покращити свій особистий найкращий результат. Попри це, він здобув перемогу на турнірі, а на подіумі його супроводжували Дмитро Нікітін і Вадим Кравчук, які також оновили свої особисті рекорди сезону – 2,24 і 2,21 м відповідно.

Нагадаємо, що в жіночих змаганнях зі стрибків у висоту на меморіалі Лонського в Бердичеві перемогла Ірина Геращенко.

Минулого тижня Дорощук здобув бронзу на етапі Діамантової ліги в Досі (Катар).

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − п'ять =