Севастополь залишився без електрики через нічну атаку безпілотників
Окупований Севастополь повністю втратив електропостачання внаслідок масованої атаки безпілотників на енергетичну інфраструктуру в ніч на 24 червня. Про це повідомив квазігубернатор міста Михайло Развожаєв.
Протягом ночі в Криму було чутно серію потужних вибухів. Головною мішенню стала Балаклавська ТЕС у Севастополі, одна з ключових електростанцій півострова.
За словами Развожаєва, “в результаті атаки на нашу енергетичну інфраструктуру місто залишилося без електропостачання… Нас не залякати відсутністю світла. Ми вже переживали складні часи, вистоїмо й тепер”.
Відомості щодо масштабів пошкоджень на Балаклавській ТЕС наразі встановлюються.
Представник окупаційної влади намагався заспокоїти населення, проте закликав людей економити заряд батарей телефонів.
Крім Севастополя, вибухи також чули у Бахчисараї, Керчі та районі гори Ай-Петрі, де знаходиться радіолокаційна станція радіотехнічного батальйону Повітряно-космічних сил Росії.
