Севастополь залишився без електропостачання через удари дронів

Севастополь залишився без електропостачання через удари дронів
Дрони зоставили Севастополь повністю без світла

Севастополь залишився без електрики через нічну атаку безпілотників

Окупований Севастополь повністю втратив електропостачання внаслідок масованої атаки безпілотників на енергетичну інфраструктуру в ніч на 24 червня. Про це повідомив квазігубернатор міста Михайло Развожаєв.

Протягом ночі в Криму було чутно серію потужних вибухів. Головною мішенню стала Балаклавська ТЕС у Севастополі, одна з ключових електростанцій півострова.

За словами Развожаєва, “в результаті атаки на нашу енергетичну інфраструктуру місто залишилося без електропостачання… Нас не залякати відсутністю світла. Ми вже переживали складні часи, вистоїмо й тепер”.

Відомості щодо масштабів пошкоджень на Балаклавській ТЕС наразі встановлюються.

Представник окупаційної влади намагався заспокоїти населення, проте закликав людей економити заряд батарей телефонів.

Крім Севастополя, вибухи також чули у Бахчисараї, Керчі та районі гори Ай-Петрі, де знаходиться радіолокаційна станція радіотехнічного батальйону Повітряно-космічних сил Росії.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + сім =