Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua
Знищений російський танк
Підготовка до місії включала детальне планування та постійний моніторинг ворожої техніки
Бійці спецпідрозділу безпілотних авіаційних комплексів Lasar’s Group Національної гвардії України разом із артилерією ліквідували 18 танків російських окупантів під час однієї спецоперації. Про це повідомлено на сторінці підрозділу у Facebook, де також оприлюднено відеозапис бойової роботи.
Як зазначають військові, підготовка до місії включала детальне планування та постійний моніторинг пересування ворожої техніки за допомогою повітряної розвідки.
“В операції брали участь і екіпажі ударних дронів “Лазарів”, і артилерія суміжників. Завдяки цьому вдалося вразити кожен танк. Більшість техніки було знищено”, – зазначив командир екіпажу аеророзвідки Lasar’s Group НГУ “Домінік”.
Нагадаємо, протягом кількох останніх днів Сили оборони України провели низку вражаючих атак у тимчасово окупованому Криму. За інформацією Міноборони, було успішно уражено нафтобази, газові компресорні станції, комплекси протиповітряної оборони “Панцир” і С-400, а також радіолокаційні станції “Небо-У” та “Каста”, що належали російським військам.
