Volkswagen розглядає можливість виробництва в Німеччині автомобілів, створених у Китаї

Volkswagen розглядає можливість виробництва в Німеччині автомобілів, створених у Китаї

Volkswagen розглядає повернення частини виробництва до Німеччини

Прем’єр-міністр німецької землі Нижня Саксонія, що є одним із основних акціонерів Volkswagen, заявив, що компанія могла б зберегти робочі місця в Німеччині, якщо б виробляла автомобілі, які зараз розробляє в Китаї.

Олаф Ліс зробив ці заяви на фоні інформації про можливе закриття чотирьох заводів компанії в Німеччині та скорочення до 100 тисяч робочих місць.

“Якби ми виробляли тут автомобілі, які зараз випускаємо в Китаї, це допомогло б стабілізувати завантаження наших заводів та створило б можливості для нових розробок і інновацій”, — зазначив він в інтерв’ю, опублікованому в ці вихідні.

Нижня Саксонія, де розташована штаб-квартира Volkswagen та п’ять із шести західнонімецьких заводів, володіє 20% голосуючих акцій компанії.

Volkswagen піддається тиску зі сторони китайських конкурентів, американських мит на імпорт, а також через падіння попиту в Європі, що, за словами компанії, робить її бізнес-модель неприйнятною.

Ліс, член Соціал-демократичної партії, пропонує вивчити можливість виробництва в Німеччині автомобілів для китайського ринку після свого візиту до Китаю в квітні.

Крім того, у суботу газета “Frankfurter Allgemeine Zeitung” повідомила, що компанія Porsche, що належить Volkswagen, розглядає можливість перенесення виробництва свого SUV Cayenne зі Словаччини на завод у Лейпцигу, щоб підвищити завантаженість виробничих потужностей.

Нагадаємо:

Концерн Volkswagen, що налічує близько 657 тисяч співробітників, планує скоротити сто тисяч працівників протягом кількох років.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

дев'ятнадцять − шість =