Військовий з Шептицького повернувся додому після чотирьох років полону

Військовий з Шептицького повернувся додому після чотирьох років полону

Петро Мавко потрапив у полон в червні 2022 року

26 червня в рамках обміну полоненими з Росією додому повернувся військовий з Шептицького — Петро Мавко. Він був одним із тих, хто потрапив у полон під час російсько-української війни, повідомив керівник Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.

Був навідником кулеметного взводу

“Серед 160 українських військовослужбовців, яких вдалося звільнити, є наш земляк Петро Мавко. Він служив навідником кулеметного взводу в роті вогневої підтримки. У червні 2022 року під час боїв поблизу Новоіванівки на Луганщині потрапив у полон”, — зазначив Козицький.

Нагадаємо, 26 червня з російського полону повернулися також 160 українських захисників, які були затримані з 2022 року. Наймолодшому звільненому військовому виповнилося 26 років, а найстаршому – 66. Серед повернених є п’ятеро мешканців Львівщини.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × 3 =