У Польщі сталася аварія: зіткнення двох пасажирських потягів

У Польщі сталася аварія: зіткнення двох пасажирських потягів

Зіткнення двох пасажирських поїздів у Польщі

У польській гміні Бялосліве, що в Великопольському воєводстві, сталося зіткнення двох пасажирських поїздів.

Повідомлення про інцидент надійшло до пожежників трохи після 18:00. Зіткнулися поїзд “Інтерсіті” та регіональний поїзд.

Як зазначив речник обласного управління Державної пожежної служби в Познані Мартін Халаш, внаслідок зіткнення дві особи отримали поранення. На місце події прибули чергові підрозділи пожежної служби.

Халаш підтвердив, що обидва поїзди частково зійшли з рейок. На місці працюють шість пожежних підрозділів, до яких незабаром приєднаються інші. Наразі триває з’ясування кількості пасажирів, які подорожували у поїздах.

Інформації про загиблих та інших травмованих немає.

За словами Бартоша Пєтржиковського з пресслужби PKP PLK, зіткнулися поїзди “Polregio” на маршруті Піла – Бидгощ та “PKP Intercity” Бялогард – Варшава.

Рух поїздів на лінії Піла – Бидгощ тимчасово призупинено.

Інші аварії з поїздами

Зазначимо, що 19 червня у Великій Британії також трапилася аварія, де два пасажирських поїзди зіткнулися, внаслідок чого загинув машиніст одного з них, а декілька десятків пасажирів отримали травми різного ступеня.

Також у Мюнхені сталася аварія, в результаті якої вантажний потяг зійшов з рейок та впав з мосту, що призвело до загибелі однієї особи.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 − 2 =