Чоловік повалив меморіал жертвам нацистських репресій
У Дрогобичі поліцейські затримали чоловіка, який пошкодив меморіал жертвам нацистських репресій
У Дрогобичі правоохоронці затримали 32-річного чоловіка, який пошкодив меморіал жертвам німецької окупації 1941-1944 років. Інформація про подію надійшла до поліції у суботу, 27 червня.
Зловмисник вчинив правопорушення в стані алкогольного сп’яніння, мати хуліганські мотиви. Він був зафіксований на відеозаписах, які виявили правоохоронці під час моніторингу соціальних мереж. На відео видно, як чоловік на вулиці Ковальській, порушуючи спокій, завдає шкоду пам’ятнику, що має історичне значення та нагадує про загиблих під час нацистської окупації.
Поліцейські оперативно ідентифікували й затримали зловмисника. Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу та повідомлення про підозру.
Нагадаємо, нещодавно в Сербії невідомі облили фарбою пам’ятник Шевченка, а в Харкові чоловік отримав вирок за крадіжку прапора з могили військового.
