У Львівській області чоловік вчинив крадіжку у церкві, розбивши вікно та викравши скриньки для пожертв

У Львівській області чоловік вчинив крадіжку у церкві, розбивши вікно та викравши скриньки для пожертв

У двох скриньках для пожертв було близько 350 грн

Жидачівський районний суд призначив 30 годин громадських робіт чоловікові, який проник до храму в селі Дем’янка-Наддністрянська та викрав особисті пожертви. Відповідну постанову ухвалили 15 червня.

Проникнення до храму через розбите вікно

За матеріалами справи, вночі 31 травня зловмисник розбив вікно в храмі Різдва Пресвятої Богородиці та забрав дві дерев’яні скриньки для пожертв, в яких було 354 грн. Священник виявив пошкодження та зникнення скриньок вранці 1 червня перед богослужінням і одразу звернувся до поліції.

Правоохоронці швидко встановили особу злодія. Чоловік визнав свою провину, повернув до храму вкрадені гроші та скриньки, а також пообіцяв відшкодувати збитки за зламане вікно.

На засіданні суду чоловік щиро розкаявся. Він пояснив, що «близько 23:50 31 травня повертався з концерту в Новому Роздолі додому в Дем’янку Лісну. В селі Дем’янка-Наддністрянська залишив свій велосипед неподалік храму та повернувся за ним. Біля храму він розбив вікно, проник у середину та забрав дві скриньки з пожертвами».

Суд визнав чоловіка винним у дрібному викраденні чужого майна і призначив 30 годин громадських робіт. Також він зобов’язаний сплатити 665,60 грн судового збору.

Поділитися

Один коментар до “У Львівській області чоловік вчинив крадіжку у церкві, розбивши вікно та викравши скриньки для пожертв

  1. Сподіваюсь, що такі ганебні вчинки не залишаться без наслідків! Церква — це святе місце, і люди повинні це поважати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − 11 =