Фото: Кримський вітер
Спалахи спостерігаються в районі Таврійської теплоелектростанції
Світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районах окупованого півострова.
У ніч на 22 червня в окупованому Криму пролунали серії вибухів, які призвели до перебоїв з електропостачанням у кількох містах. Про це повідомляє моніторинговий Telegram-канал Кримський вітер.
Перші свідчення вибухів з’явилися ввечері в неділю з різних частин півострова, зокрема з Армянська на півночі Криму. Мешканці Феодосії, Севастополя та інших населених пунктів також чули гучні звуки та роботу протиповітряної оборони.
У Сімферополі зафіксували вибухи, а спалахи спостерігалися в районі Таврійської теплоелектростанції.
Незабаром у соціальних мережах з’явилася інформація про проблеми з електропостачанням. Жителі повідомляють про відключення світла у Феодосії, Керчі, Севастополі та інших районах.
Під час попередньої атаки 21 червня Таврійська ТЕС вже зазнала пошкоджень. За наявними даними, на станції видно вигорілий резервуар та обгорілий фасад сусідньої будівлі, а в стіні головного корпусу зафіксовано пробоїну, що, ймовірно, утворилася внаслідок удару безпілотника.
Офіційних заяв про наслідки нічних вибухів від окупаційної влади Криму поки що немає.
Російські ЗМІ також повідомили, що після атак дронів на тимчасово окупованому Криму впровадили графіки відключення світла, внаслідок чого частина півострова залишилася без електрики.
У Севастополі запроваджують значні обмеження.
