Без електрики залишилося 60 населених пунктів Криму
У тимчасово окупованому Криму знеструмлено близько 60 населених пунктів.
Про це повідомляє російське “Крименерго”, пояснюючи ситуацію аварією на мережах.
Без електрики залишилися міста Євпаторія, Саки, Сімферополь, а також населені пункти Заозерне та Раздольне.
Частково знеструмлені Симферопольський, Раздольненський, Сакський та Бахчисарайський райони.
Нагадаємо, що окупанти оголосили режим надзвичайної ситуації регіонального характеру у Криму та Севастополі.
Раніше так званий “губернатор” окупованого Севастополя Михайло Развожаєв повідомив, що внаслідок масованої атаки безпілотників на енергетичну інфраструктуру місто залишилося без електропостачання.
У Криму почали масово закриватися автозаправні станції, включаючи великі мережі.
Влада на півострові заявила, що не має термінів відновлення вільного продажу бензину та дизеля, оскільки постачання пального “регулюють” Збройні Сили України.
