Троє українських гравців залишили Лехію після вибуття з Екстракляси

Троє українських гравців залишили Лехію після вибуття з Екстракляси

Лехія попрощалася з трьома українцями після вильоту з Екстракляси

Польська футбольна команда Лехія оголосила про відхід кількох гравців після пониження в класі з Екстракляси, серед яких є троє українців.

Про це повідомила пресслужба клубу.

Півзахисник Антон Царенко та захисник Максим Дячук, які грали за Лехію на правах оренди з Динамо, повернуться до київського клубу. Водночас воротар Богдан Сарнавський став вільним агентом.

Клуб також залишили Мілош Калахур, Матей Родін, Александар Чірковіч та Алекс Паульсен.

Сарнавський виступав за Лехію з 2023 року, але минулого сезону зіграв лише в одному матчі. Антон Царенко провів 8 матчів у всіх турнірах сезону 2025/26, зробивши 1 асист. Максим Дячук взяв участь у 28 іграх, забивши 2 голи та віддавши одну результативну передачу.

Щодо інших українських гравців, які можуть залишитися в команді, це Богдан В’юнник та Максим Желізко, який потрапив до сфери інтересів інших клубів, зокрема донецького Шахтаря.

Нагадаємо, що Лехія з 38 очками залишила елітний дивізіон Польщі й наступного сезону виступатиме в Першій лізі.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотирнадцять + тринадцять =