У ДТЕК повідомили про наслідки учорашніх атак Росії на три об’єкти інфраструктури

Вчорашні атаки РФ завдали удару по енергетичній інфраструктурі: 63 населені пункти залишилися без електрики ⚡️💔 Але наші енергетики вже розгорнули роботи з відновлення, і світло повертається до домівок! Разом подолемо труднощі!

Шмигаль ознайомив Пісторіуса з пошкодженим енергооб’єктом у Києві

Денис Шмигаль зустрівся з німецьким міністром оборони Борисом Пісторіусом, аби продемонструвати наслідки російських атак на енергетичну інфраструктуру Києва. 💔🇺🇦 Шмигаль підкреслив важливість міжнародної підтримки для покращення системи ППО та захисту українців у цей складний час.