Севастопольські перевізники звертають увагу на критичний дефіцит пального: отримують лише чверть необхідного обсягу

Севастопольські перевізники звертають увагу на критичний дефіцит пального: отримують лише чверть необхідного обсягу

У Севастополі перевізники отримують лише чверть необхідного пального

Транспортні компанії Севастополя, що знаходиться під тимчасовою окупацією, отримують лише 25% від необхідного обсягу пального, що змусило скасувати деякі автобусні маршрути.

Про це повідомляє медіа “Крим. Реалії”. Уже кілька днів пасажири штурмують залишки громадського транспорту, який залишився на маршрутах.

Згідно з інформацією проросійського порталу Forpost, тролейбуси курсують лише періодично через відключення електрики, а деякі автобусні маршрути були скасовані з подовженими інтервалами руху.

Голова російського Союзу транспортних компаній Севастополя Віктор Риков зазначив, що в теперішній ситуації перевізники отримують лише чверть від необхідного пального. Деякі з них змушені працювати на залишках, доповнюючи запаси за часткової допомоги з боку російських властей. Вартість пального вже перевищила очікування, адже у контракті передбачалося 76 рублів за літр, а фактична ціна становить 145 рублів.

“Через проблеми з паливом, окрім міських перевезень, міжміські перевезення впали на 80%”, – підкреслив Риков.

У “Севэлектроавтотранс”, що працює на газу, заправка відбувається без черги, в той час як приватні перевізники змушені стояти в чергах на заправках разом із таксі та особистими автомобілями.

Раніше російський глава Севастополя Михайло Развозжаєв заявив, що службовий і громадський транспорт будуть заправляти на АЗС, і що транспорт продовжить працювати під час повітряних тривог. Автобуси та тролейбуси робитимуть короткі зупинки для людей, які хочуть сховатися в укриттях.

Развозжаєв додав, що катери і пороми під час тривог не курсуватимуть, оскільки рішення про перекриття рейду ухвалює Чорноморський флот, проте буде організовано компенсаційні маршрути для людей.

Нагадаємо:

Окупанти оголосили режим надзвичайної ситуації регіонального характеру у Криму та Севастополі.

У тимчасово окупованому Криму почали масово закриватися автозаправні станції, включно з АЗС великих мереж.

Влада Криму заявила, що не має термінів відновлення вільного продажу бензину та дизеля: постачання пального “регулюють” Збройні Сили України.

Раніше повідомлялося, що з початку 2026 року Україна завдала понад 20 ударів по російській нафтовій інфраструктурі, що призвело до збитків у понад 7 млрд доларів.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 + 17 =