Росія зазнала втрат у 60 тисяч тонн боєприпасів у Балтійському регіоні

Росія зазнала втрат у 60 тисяч тонн боєприпасів у Балтійському регіоні

У Росії знищено понад 60 тисяч тонн боєприпасів на Балтійському флоті

Внаслідок ударів по території Російської Федерації було знищено більше 60 тисяч тонн боєприпасів на арсеналі Балтійського флоту, розташованому неподалік Санкт-Петербурга. Про це повідомив президент Володимир Зеленський 24 червня у своєму Телеграм-каналі.

Зеленський зазначив, що сьогодні заслухав доповідь керівника Головного управління розвідки (ГУР) Олега Іващенка. Обговорювалися питання виконання плану санкцій проти Росії, а також необхідні кроки для наближення миру.

“Серед нещодавніх успіхів варто відзначити ліквідацію понад 60 тисяч тонн боєприпасів на арсеналі Балтійського флоту неподалік Петербурга”, – написав президент.

Крім того, розвідники провели аналіз і підтвердили виконання важливих цілей щодо російських військових виробництв. Сили оборони влучно уразили підприємства, що виготовляють радіоелектроніку та інші критичні компоненти для потреб армії РФ.

Нагадаємо, що 6 червня в Ленінградській області РФ дрони атакували 15-й арсенал ВМФ РФ у селищі Велика Іжора.

За інформацією Генштабу, на арсеналі зруйновано 18 наземних сховищ та три відкриті майданчики, а також було зафіксовано ознаки вторинної детонації боєприпасів.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + чотири =