Посадовців підозрюють у привласненні 49,2 млн грн, виділених на розмінування територій

Шістьом учасникам змови оголошено підозри

Шестеро осіб, пов’язаних із схемою заволодіння бюджетними коштами, отримали підозри. Їм загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати певні посади.

Посадовці приватних підприємств та їхні підлеглі організували шахрайську схему, спрямовану на заволодіння коштами, виділеними на гуманітарне розмінування сільськогосподарських земель у Миколаївській, Херсонській та Чернігівській областях. Про це повідомила Нацполіція 22 червня.

Зловмисники імітували проведення робіт на ділянках, які були очищені від вибухонебезпечних предметів ще в 2023-2024 роках. Для вірогідності вони розкопували ґрунт і підкладали боєприпаси, видаючи їх за нібито виявлені під час робіт небезпечні об’єкти. Так, зловмисники створили видимість розмінування понад 820 гектарів сільськогосподарських угідь у Миколаївській та Херсонській областях.

Нагадаємо, раніше правоохоронці повідомили про підозру директору одного з підприємств та керівниці групи саперів, які були причетні до оборудок на Херсонщині. Наразі ж встановлено причетність ще чотирьох осіб до цієї масштабної схеми розкрадання бюджетних коштів.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 − один =