Автомобілі після лобового зіткнення
Водій Renault Sandero здійснив обгін у забороненій зоні, що призвело до зіткнення з іншим авто.
Унаслідок аварії на автодорозі Бориспіль-Дніпро, яка сталася поблизу села Рогозів, загинуло п’ятеро людей, ще двоє отримали травми. Подія сталося 22 червня, за інформацією Національної поліції.
За даними розслідування, 70-річний водій автомобіля Renault Sandero вирішив обігнати машину, виїхавши на зустрічну смугу, де зіштовхнувся з Nissan Altima, за кермом якого був 35-річний водій.
Внаслідок зіткнення загинули водій Renault Sandero та його три пасажирки: жінки віком 69, 75 та 95 років. Також помер 40-річний пасажир, який їхав у Nissan Altima. Водій цього автомобіля та 18-річна пасажирка Renault Sandero були госпіталізовані з травмами різного ступеня тяжкості.
Слідчі управління поліції Київщини розпочали досудове розслідування за фактом порушення правил дорожнього руху, що призвело до загибелі кількох людей (ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України). Розслідування триває.
Нагадаємо, 19 червня в Броварах сталася масштабна ДТП на вулиці Вокзальній, коли водій автомобіля ВАЗ виїхав на зустрічну смугу та зіткнувся з автобусом. Внаслідок аварії загинули дві дівчинки – у віці двох та чотирьох років.
У ДТП в Ірпені постраждали троє дітей.
