Фото: ілюстративне
Росіяни обстріляли лікарню у Херсоні
Внаслідок російського удару постраждали пʼятеро медиків
Війська РФ вранці атакували лікарню у Херсоні, внаслідок чого постраждали пʼятеро співробітників медичного закладу. Про це повідомила Херсонська обласна військова адміністрація 25 червня.
За попередньою інформацією, медики отримали мінно-вибухові травми.
Крім того, до лікарні було доправлено 62-річну жінку, яка постраждала від атаки російського БПЛА у Центральному районі Херсона напередодні. Вона отримала контузію, вибухову та закриту черепно-мозкову травми. Стан пацієнтки оцінюється як середнього ступеня тяжкості.
Нагадаємо, що 25 червня війська РФ також вдарили по автозаправній станції в Сумах і Запоріжжі, що призвело до виникнення пожеж.
Окрім цього, повідомлялося про випадок, коли внаслідок атаки БПЛА в Сумах постраждала дитина.
