Чоловік та син Олесі Хомутко, фото 2022 року
Чекання закінчилося: мати та дружина зустріли рідних після чотирьох років полону
Під час обміну полоненими 26 червня в Україну повернулися батько та син, які боролися за Маріуполь та потрапили у полон у травні 2022 року. Сім’я з нетерпінням чекала їх у Хмельницькому.
Олексій та Євген Хомутко провели в російському полоні понад чотири роки.
Дружина Олексія та мати Євгена, Олеся Хомутко, поділилася емоціями після повернення рідних.
“Мої хлопці служили у 23 загоні морської охорони. У 2022 році вони вийшли з заводу Азовсталь. Син був водієм бусика під час боїв у Маріуполі, рятуючи поранених. Його нагородили президентом, він отримав дострокове звання, а чоловік, командир підрозділу, завжди був поряд з ним”, – розповіла жінка.
Олеся Хомутко з нетерпінням чекає на зустріч з чоловіком і сином: “Вони повернулися додому, і я чекала на це 4 роки і 2 місяці. Це неймовірне щастя. Коли все почалося, вони хотіли, щоб я з молодшими дітьми була в безпеці. Ми виїхали, а тепер чекаємо на них у Хмельницькому”.
Жінка також повідомила, що мала змогу коротко поговорити з рідними.
Нагадаємо, 26 червня Україна і Росія провели обмін полоненими, в результаті якого додому повернулися 160 українських військових, які перебували в неволі з 2022 року.
За словами президента України, вже повернуто більше 9500 осіб з полону.
