Фото: Скриншот відео
На Кінбурнській косі підняли прапор України
Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій.
У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони “Південь” ЗС України повідомили, що на Кінбурнській косі піднято український прапор.
“Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій, відбувається евакуація вцілілого особового складу, окупанти залишають свої рубежі оборони”, – йдеться у повідомленні.
У Силах оборони Півдня додали, що колись наші танки все ж таки дійдуть до Джанкоя.
Нагадаємо, Кінбурнська коса у Миколаївській області є стратегічним плацдармом для росіян, оскільки дає можливість контролювати Дніпро-Бузький лиман і закривати Україні вихід у море з Херсонського і Миколаївського портів.
У DeepState оцінили темпи звільнення українських територій

Це просто цинізм! Де реальні дії, а не лише символіка? 💔