Фото: t.me/exilenova_plus
Пожежа на нафтобазі в Керчі 21 червня
Україна активізує атаки на Крим, ізолюючи окупований півострів
Україна посилила удари по російським позиціям у Криму в рамках стратегії ізоляції півострова. Напередодні ситуація в регіоні погіршилась: місцева влада призупинила продаж пального цивільному населенню і скасувала організований літній відпочинок для дітей.
Без пального
Призначений Москвою губернатор Сергій Аксьонов повідомив, що продаж пального на АЗС в Криму повністю припиняється – як за готівку, так і за безготівковий розрахунок. Пальне надаватиметься лише державним службам, які забезпечують життєдіяльність півострова.
Аксьонов закликав населення зберігати спокій. У той же день безпілотники завдали удару по нафтовому терміналу ТЕС-Термінал-1 у Керчі, внаслідок чого нібито загинули четверо людей, ще 28 отримали поранення.
Нафтобаза, що належить Керченському торговельному порту, зберігає нафтопродукти та обслуговує поромну переправу між Кримом і Кавказом.
Графіки відключення світла
Через аварії на енергомережах у Криму з 21 червня були запроваджені графіки відключень електроенергії. Частина населених пунктів на півострові залишилась без світла. У Севастополі також ввели графіки відключень.
З 22 червня в Криму почав діяти постійний графік відключення електроенергії: в Алушті, Джанкої, Нижньогірському, Чорноморському та Красноперекопському районах електрику відключатимуть кожні три години. У Судаку відключення триватиме до трьох годин на день.
Додатково, частини півострова залишаться без вуличного освітлення, а всі громадські заходи скасовано.
Евакуація Артека
Окупаційна влада Криму оголосила про скасування літнього відпочинку для дітей. Заборона на бронювання місць у закладах відпочинку діятиме з 22 червня до 1 вересня, а також припиняється прийом дітей на різні заходи.
Міністерство освіти РФ вирішило терміново евакуювати дітей з табору Артек. “Організували планове вивезення дітей до місць постійного проживання”, – йдеться у повідомленні.
Прихована комендантська година та втеча росіян
У Севастополі запроваджуються обмеження на роботу транспорту та великих торговельних закладів, а також забороняються вуличні заходи. Протягом двох днів не продаватиметься пальне, – заявив губернатор міста Михайло Развожаєв.
Торгові об’єкти працюватимуть з 07:00 до 20:00, а громадський транспорт з 05:30 до 21:00. Пороми не курсуватимуть, лише пасажирські катери.
Після атак України на ворожі цілі біля Кримського мосту утворився значний затор на виїзді з півострова. З боку Керчі в черзі накопичилось понад 700 автомобілів, тоді як з боку Краснодарського краю заторів немає.
Росіяни в соціальних мережах скаржаться на труднощі виїзду з Криму через затори та перевірки. Ситуація стає напруженою, оскільки люди намагаються залишити півострів, побоюючись нових атак.

Це все якесь затягнуте, скоро знову почнуть оголошувати “гуманітарну допомогу”. Чи не здається вам, що з цього всього вже вийшла ціла комедія?