Бедзеккі зазнав серйозного падіння, втратив лідерство в чемпіонаті MotoGP

Бедзеккі зазнав серйозного падіння, втратив лідерство в чемпіонаті MotoGP

Бедзеккі втратив лідерство у MotoGP

Італійський гонщик Марко Бедзеккі, який представляє команду Апрілія, втратив свою позицію лідера в загальному заліку чемпіонату світу MotoGP. На другому колі Гран-Прі Нідерландів він вилетів з траси, що призвело до його вибуття з гонки. Чи отримав він серйозні травми, поки що не відомо.

Ситуацію в гонці на користь свого партнера по команді, Хорхе Мартіна, використав испанець, який фінішував третім і захопив лідерство у загальному заліку.

Перемогу на Гран-Прі Нідерландів здобув японський гонщик Аї Огура. Це його перша перемога в королівському класі MotoGP. Варто відзначити, що японці не вигравали в цьому класі з 2004 року, коли Макото Тамада здобув перемогу на Гран-Прі Ріо-де-Жанейро.

Підсумкові результати:

Нагадаємо, що кілька днів тому контракт із командою Апрілія на наступний сезон підписав Франческо Баньяя.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × три =