Вісса поділився враженнями від виступу збірної ДР Конго на ЧС-2026 та оцінив їх досягнення

Вісса поділився враженнями від виступу збірної ДР Конго на ЧС-2026 та оцінив їх досягнення

Вісса оцінює успіхи збірної ДР Конго на Чемпіонаті світу-2026

Нападник клубу “Ньюкасл” та збірної ДР Конго Йоан Вісса висловив своє задоволення результатами команди після виходу з групи в плейофі Чемпіонату світу-2026.

“Я дуже пишаюся своєю роботою та досягненнями своїх партнерів. Коли ви бачите, як Тео Бонгонда, Мешак Еліа та Фістон Маєле грають на такому високому рівні вперше в житті, це демонструє справжнє обличчя нашої команди. Кожен гравець важливий для нас. Я завжди намагаюся їх підтримати, подарувати бодай невелику усмішку в найскладніші моменти. Найголовніше – дати зрозуміти, що я поруч, особливо в критичних ситуаціях. Я вважаю, що сьогодні вони це відчули.

Я щасливий, дуже щасливий від наших досягнень. Попереду нас чекає довгий шлях. На нас чекає сильний супротивник, “леви”, але ми – “леопарди”, і знаємо, як давати відсіч”, – зазначив Вісса.

Нагадаємо, що в першому турі ДР Конго зіграла внічию з Португалією 1:1, у другому турі зазнала поразки від Колумбії 0:1, а в третьому — перемогла Узбекистан з рахунком 3:1.

За підсумками групового етапу команда під керівництвом Себастьяна Десабра здобула право на участь у плейофі Чемпіонату світу-2026 завдяки рейтингу команд, які посіли треті місця в своїх групах.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × 1 =