У Німеччині поліція використовує водомети для порятунку від спекотної погоди

У Німеччині поліція використовує водомети для порятунку від спекотної погоди

У Берліні поліція використовує водомети для охолодження жителів під час спеки

Поліція Берліна почала використовувати водомети, щоб допомогти жителям міста впоратися із сильними високими температурами.

За інформацією видання Tagesspiegel, берлінська поліція патрулює територію міста з двома водометами, які зазвичай призначені для контролю натовпу під час масових заворушень.

Правоохоронці використовують водомети для того, щоб полегшити людям перенесення спеки. Спочатку вони обприскають водою місцевих жителів і туристів біля Бранденбурзьких воріт, а згодом вирушать до Рейхстагу, Потсдамер-Плац, Червоної ратуші та Мауерпарку.

Лише за один день, у суботу, поліція вже двічі використала 9 000 літрів води.

У п’ятницю температура в Німеччині досягла рекордних 41,3 градуса, що є найвищою температурою, зафіксованою в країні.

На фоні аномальної спеки німецький залізничний концерн Deutsche Bahn та інші залізничні компанії не рекомендують здійснювати нетермінові поїздки на міжміських та регіональних маршрутах.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

тринадцять − чотири =