У Берліні поліція вирішила стати на порятунок від спеки! 🌞💦 Замість традиційних водометів для контролю натовпу, вони використовують їх, щоб охолоджувати жителів і туристів у спекотні дні. За один день поліція вже використала цілих 9 000 літрів води!