Сергій Сидорчук продовжив контракт із бельгійським клубом Вестерло
Екс-півзахисник та капітан київського Динамо Сергій Сидорчук підписав новий контракт із бельгійським клубом Вестерло.
Про це повідомляє пресслужба команди. Угода з вихованцем запорізького Металурга продовжена на один рік.
Нагадаємо, що Сидорчук приєднався до Вестерло з київського Динамо у вересні 2023 року за 500 тисяч євро. З того часу півзахисник зіграв 62 матчі за “бійцівських півнів”, забивши 3 голи та віддавши 3 асисти.
У сезоні 2025/26 екскапітан киян провів 16 поєдинків у футболці бельгійського клубу, переважно виходячи на заміну (13 разів починав матч з лави запасних) та не відзначався результативними діями.
Вестерло завершив кампанію 2025/26 на дев’ятій позиції у внутрішньому чемпіонаті, завдяки чому потрапив до плейоф за право грати в Лізі конференцій наступного сезону. Проте в плейоф команда поступилася Шарлеруа, Стандарду та Генку, набравши 33 очки у своїй групі.
У березні цього року УАФ висловила вдячність Сергію Сидорчуку, подарувавши йому футболку, на якій зазначена кількість матчів за збірну України – 62.
