Петро Мавко потрапив у полон в червні 2022 року
26 червня в рамках обміну полоненими з Росією додому повернувся військовий з Шептицького — Петро Мавко. Він був одним із тих, хто потрапив у полон під час російсько-української війни, повідомив керівник Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.
Був навідником кулеметного взводу
“Серед 160 українських військовослужбовців, яких вдалося звільнити, є наш земляк Петро Мавко. Він служив навідником кулеметного взводу в роті вогневої підтримки. У червні 2022 року під час боїв поблизу Новоіванівки на Луганщині потрапив у полон”, — зазначив Козицький.
Нагадаємо, 26 червня з російського полону повернулися також 160 українських захисників, які були затримані з 2022 року. Наймолодшому звільненому військовому виповнилося 26 років, а найстаршому – 66. Серед повернених є п’ятеро мешканців Львівщини.
