Двоє гравців покинули команду фіналіста Кубку України

Двоє гравців покинули команду фіналіста Кубку України

ФК Чернігів попрощався з двома орендованими футболістами

Півзахисник Владислав Чабан та центрбек Владислав Шаповал залишили розташування ФК Чернігів.

Про це повідомляє пресслужба клубу.

Термін орендних угод обох гравців добіг кінця, тому чернігівський клуб вирішив не продовжувати співпрацю з футболістами.

Таким чином, 23-річний Чабан повертається в Інгулець, з яким підписав угоду на правах оренди у вересні минулого року. 31-річний Шаповал знову захищатиме кольори Кудрівки, яку також залишив у вересні минулого року.

У сезоні 2025/26 Чабан зіграв за ФК Чернігів 11 матчів, в яких відзначився одним забитим м’ячем. Шаповал, у свою чергу, провів 8 поєдинків, не зумівши заявити про себе результативними діями.

Нагадаємо, нещодавно керівництво клубу визначило нову кандидатуру на посаду головного тренера. Ним став колишній очільник Кудрівки Василь Баранов.

Раніше стало відомо, що Валерій Чорний залишив посаду головного наставника Чернігова, продовживши роботу в клубі на позиції спортивного директора.

Також варто зазначити, що Чернігів в минулому сезоні здивував усіх, пробившись до фіналу Кубка України, де програв київському Динамо з рахунком 1:3. У чемпіонаті Першої ліги “тигри” посіли 13-те місце, зберігши прописку в другому дивізіоні.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два + вісімнадцять =