У Львові введено штрафи для перевізників, які не забезпечують пасажирів кондиціонерами

У Львові введено штрафи для перевізників, які не забезпечують пасажирів кондиціонерами
У Львові штрафують перевізників без кондиціонерів

Фото: Getty Images

У громадському транспорті Львова почали розміщувати інформаційні наліпки про відсутність кондиціонера.

У Львові перевіряють кондиціонери в громадському транспорті

У Львові триває контроль роботи систем кондиціювання в громадському транспорті. Нещодавня інспекція виявила несправність охолоджувальних систем у шести автобусах та двох тролейбусах, що призвело до відповідальності перевізників. Про це повідомляє Львівська міська рада.

Протягом останніх двох тижнів зафіксовано 28 випадків проблем з кондиціонерами. Перевізники отримали штрафи по 1700 гривень за кожну несправність. Найбільше випадків виявлено у ТзОВ “Фіакр-Львів” (4 випадки) та ПАТ “Львівське АТП-14630” (2 випадки). Для електротранспорту, згідно з договором із ЛКП “Львівелектротранс”, штрафи не застосовуються, а відповідальність несуть керівники депо та підприємства.

На сьогоднішній день охолоджувальні системи встановлені приблизно у 180 автобусах з 500 та у понад 60 одиницях електротранспорту. Однак понад 30 маршрутів не мають кондиціонерів взагалі. Для зручності пасажирів на транспортних засобах розміщують спеціальні наліпки, які повідомляють про відсутність системи охолодження.

У міськраді підкреслили, що контроль за роботою транспорту проводиться протягом року, але влітку основна увага зосереджена на перевірці кондиціонерів. Наразі перевірено майже 80% автобусів з охолоджуючими системами. Окрім того, понад 60 з 134 трамваїв і тролейбусів у Львові мають працюючі кондиціонери.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × один =