Зіткнення двох пасажирських поїздів у Польщі
У польській гміні Бялосліве, що в Великопольському воєводстві, сталося зіткнення двох пасажирських поїздів.
Повідомлення про інцидент надійшло до пожежників трохи після 18:00. Зіткнулися поїзд “Інтерсіті” та регіональний поїзд.
Як зазначив речник обласного управління Державної пожежної служби в Познані Мартін Халаш, внаслідок зіткнення дві особи отримали поранення. На місце події прибули чергові підрозділи пожежної служби.
Халаш підтвердив, що обидва поїзди частково зійшли з рейок. На місці працюють шість пожежних підрозділів, до яких незабаром приєднаються інші. Наразі триває з’ясування кількості пасажирів, які подорожували у поїздах.
Інформації про загиблих та інших травмованих немає.
За словами Бартоша Пєтржиковського з пресслужби PKP PLK, зіткнулися поїзди “Polregio” на маршруті Піла – Бидгощ та “PKP Intercity” Бялогард – Варшава.
Рух поїздів на лінії Піла – Бидгощ тимчасово призупинено.
Інші аварії з поїздами
Зазначимо, що 19 червня у Великій Британії також трапилася аварія, де два пасажирських поїзди зіткнулися, внаслідок чого загинув машиніст одного з них, а декілька десятків пасажирів отримали травми різного ступеня.
Також у Мюнхені сталася аварія, в результаті якої вантажний потяг зійшов з рейок та впав з мосту, що призвело до загибелі однієї особи.
