Провідні тенісисти світу вийдуть на протест на Вімблдоні через непогоджені призові фонди

Провідні тенісисти світу вийдуть на протест на Вімблдоні через непогоджені призові фонди

Тенісисти планують посилити протест на Вімблдоні

Кращі гравці світу мають намір активізувати свій протест на Вімблдоні через, на їхню думку, недостатній розмір призового фонду змагань.

Про це повідомляє ВВС.

На Ролан Гаррос-2026 частина спортсменів обмежила спілкування з медіа до 15 хвилин. На Вімблдоні тенісисти планують піти далі і обмежити післяматчові інтерв’ю також до 15 хвилин протягом першого ігрового тижня.

Ліміт у 15 хвилин обрано не випадково: він символізує близько 15% доходів, які турніри Grand Slam, за оцінками гравців, виділяють на призові.

Раніше цього місяця спортсмени привітали 20-відсоткове підвищення призових на Вімблдоні як “справжній та значний крок уперед”. Проте, вони зазначили, що ця сума все ще не відповідає 16% від доходів турніру, які вони вимагають з усіх турнірів Grand Slam цього року.

Окрім прив’язки призових до доходів турнірів, гравці також вимагають внесків до фонду соціальних гарантій та більшого впливу на управління змаганнями. За їхніми словами, з цих питань вони не отримали від організаторів Вімблдону “змістовної відповіді”.

Нагадаємо, що провідні тенісисти світу також розглядають можливість бойкоту змішаного парного турніру на US Open.

Поділитися

Один коментар до “Провідні тенісисти світу вийдуть на протест на Вімблдоні через непогоджені призові фонди

  1. Цікаво, як спорт може стати платформою для соціальних змін. Вихід тенісистів на протест на Вімблдоні підкреслює, що питання фінансів і справедливості в спорті стають все більш актуальними. Чи є у світі спорту місце для голосу атлетів у таких питаннях? Це може бути початком нової ери, де спортсмени не лише змагаються на корті, але й відстоюють свої права.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

п'ять + дев'ятнадцять =