Моурінью про Барселону: “Це велике протиріччя”
Новий головний тренер мадридського Реала Жозе Моурінью стверджує, що не має негативних почуттів до каталонської Барселони, але підкреслює, що статус клубу як світового лідера за забитими голами є спірним.
Моурінью зазначив, що повертається у Реал Мадрид з любов’ю до клубу, але в той же час любить грати проти найкращих команд, зокрема Барселони. “Я не заперечую, що люблю Реал Мадрид, і саме тому я повертаюся. Але я зовсім не маю негативних почуттів щодо Барселони. Мені просто подобається грати проти них, бо у футболі ти отримуєш задоволення, граючи проти найкращих”, – сказав він.
Моурінью згадав про численні зустрічі з Барселоною, які відбулися ще під час його тренерської кар’єри в Челсі та Інтері. “Гадаю, це доля зводила нас один проти одного”, – додав він.
Португалець також пригадував сезон 2011-12, коли Реал Мадрид під його керівництвом забив 121 гол у чемпіонаті. “Барселону вважають командою, яка забиває багато голів. Але це велике протиріччя. Командою, яка забила найбільше голів в історії іспанського футболу, був мій Реал Мадрид у сезоні 2011-12”, – зазначив Моурінью.
Він додав, що “Ель-Класіко” вже не має такої популярності, як під час протистояння Кріштіану Роналду та Ліонеля Мессі. “Люди вже не дивляться на “Класіко” так, як дивилися раніше. Це стосувалося не лише Мадрида та Барселони, а й усього світу”, – сказав тренер.
“Звісно, Кріштіану та Мессі – це були ікони. Вони були двома найкращими гравцями світу. Реал – найкращий клуб світу. Барселона – один із найкращих клубів світу після Реала”, – підсумував він.
Нагадаємо, що 11 червня Реал оголосив про підписання контракту з Жозе Моурінью. Сторони уклали угоду на три роки (до 30 червня 2029 року). Моурінью вже працював у Реалі з 2010 по 2013 роки, завоювавши три трофеї, включаючи чемпіонство Іспанії.
