Фото: Михайло Федоров/Telegram
Данія передасть Україні 15 тисяч далекобійних артилерійських пострілів
Далекобійні артилерійські постріли є одним із ключових запитів фронту, зазначив міністр оборони.
Україна отримає від Данії ще 15 000 далекобійних артилерійських пострілів, частина з яких вже прибула. Про це повідомив міністр оборони Михайло Федоров у Telegram.
Глава оборонного відомства зазначив, що його команда безперервно працює над збільшенням обсягу і якості міжнародної допомоги Україні. Основну увагу приділяють рішенням, що приносять максимальний результат на полі бою.
«Для нас є три незмінні пріоритети: ППО, далекобійна артилерія та українські дрони. Саме на цих напрямках ми зосереджуємо зусилля і намагаємося максимально ефективно використовувати кошти партнерів. Ми боремося за кожен долар міжнародної підтримки», – підкреслив Федоров.
За словами міністра, партнерство з Данією є яскравим прикладом такого підходу: партнерам було запропоновано переглянути частину запланованої підтримки та перенаправити ресурси з короткодальної артилерії на далекобійні системи.
«Данія швидко відреагувала на цей запит, в результаті чого Сили оборони отримають додаткові 15 000 далекобійних артилерійських пострілів. Частина з них вже надійшла в Україну», – зазначив міністр.
Федоров також підкреслив, що сьогодні далекобійні боєприпаси є одними з найважливіших запитів фронту. В умовах постійного розширення дронової зони вони дозволяють ефективніше вражати ворога, його логістику та командні пункти, зменшуючи ризики для українських військових.
