У Львівській області ексдепутата підозрюють у зловживаннях з комунальним майном

У Львівській області ексдепутата підозрюють у зловживаннях з комунальним майном

На Львівщині ексдепутату висунуто підозру у махінаціях з комунальним майном

На Львівщині колишньому депутату районної ради пред’явили підозру у заволодінні бюджетними коштами. Він, керуючи комунальним підприємством, фіктивно орендував техніку, внаслідок чого місцевий бюджет зазнав збитків у розмірі 8 мільйонів гривень.

За інформацією Офісу генерального прокурора та Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції, йдеться про Євгена Кваса — ексдепутата Самбірської райради від “Слуги народу” і керівника комунального підприємства “Об’єднане”.

Прокуратура підтверджує, що Квасу було пред’явлено нову підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненим в умовах воєнного стану та в особливо великих розмірах.

Слідство з’ясувало, що в період з 2021 по 2023 роки, обіймаючи посаду директора одного з комунальних підприємств Львівщини, Квас організував схему привласнення державних коштів.

Для реалізації свого плану він залучив працівників підприємства, зареєструвавши їх як фізичних осіб-підприємців, і передав їм безкоштовно техніку. Далі, без проведення тендерів, укладав договори оренди за значно завищеними цінами, а на підставі підписаних актів здійснювались безпідставні виплати з бюджету.

Встановлено, що орендовані навантажувачі, бульдозери та інша техніка насправді не використовувалися, оскільки для них не видавали пальне і не оформлювали жодних документів. При цьому підприємство мало достатньо власної техніки і не потребувало сторонніх послуг.

Внаслідок реалізації цієї схеми місцевий бюджет поніс збитків на понад 8 мільйонів гривень. Слідчі дії тривають, і встановлюються додаткові обставини кримінального провадження.

Раніше Квас також отримував підозри у перешкоджанні діяльності ЗСУ та пропозиції хабарів начальнику підрозділу Укртрансбезпеки у Львівській області.

Нагадаємо:

  • Правоохоронці також оголосили підозру депутату Ужгородської міської ради Олександру Борисенку, який за відкати дозволяв підприємцям добувати сировину з очолюваного ним полігону твердих побутових відходів.
  • На шахті “Надія” у Львівській області викрили схему розкрадання вугілля на суму понад 2,2 мільйона гривень, серед підозрюваних — помічник нардепа Юрія Камельчука.
  • Колишньому заступнику начальника Київської митниці повідомили про підозру у легалізації понад двох мільйонів доларів, які він вкладав у будівництво готельного комплексу в Буковелі.
Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + п'ятнадцять =