Правоохоронці склали 212 адмінпротоколів
З 1 квітня до 19 червня 2026 року на Львівщині за участю працівників Держекоінспекції проводилися перевірки водойм на дотримання природоохоронного законодавства. Протягом цих рейдів було зафіксовано 231 випадок незаконного вилову риби. Про це повідомила пресслужба поліції Львівської області 22 червня.
Заборона на вилов риби в період нересту
“За час нерестової заборони, в результаті 43 рейдів, виявлено 231 факт незаконного вилову риби, на правопорушників складено 212 адміністративних протоколів”, — зазначається у повідомленні.
Нагадаємо, з 1 квітня на Львівщині тривало обмеження на риболовлю через період нересту. Любительське рибальство було дозволене лише на визначених ділянках. Заборона вилову риби діяла на:
- водоймах та водосховищах — до 10 червня;
- річках та їх притоках — до 20 травня;
У придаткових системах річок заборона діятиме до 30 червня.
