Захисник з Самбірщини повернувся з російського полону

Захисник з Самбірщини повернувся з російського полону

З полону повернувся військовий з Самбірщини

Леонід Калініч потрапив у полон у травні 2022 року.

26 червня, під час обміну полоненими, додому повернувся військовий з Самбірщини Леонід Калініч, який у травні 2022 року опинився в російському полоні. Про це повідомив керівник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

“З російського полону додому повертається захисник зі Самбірщини Леонід Калініч. Наш земляк родом зі села Терло Хирівської територіальної громади. З травня 2022 року рідні не мали від нього жодної звістки. Понад чотири роки вони жили вірою в те, що цей день обов’язково настане”, — повідомив Максим Козицький.

Нагадаємо, що загалом 26 червня з російського полону повернулися 160 українських захисників. Усі вони перебували у полоні з 2022 року. Наймолодшому з них виповнилося 26 років, найстаршому — 66. Серед звільнених — п’ятеро мешканців Львівщини.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 3 =