Знеструмлення в п’яти областях України після атак Росії
Після російських ударів по цивільній енергетичній інфраструктурі вранці 23 червня зафіксовано нові випадки знеструмлення в Запорізькій, Дніпропетровській, Сумській, Харківській та Чернігівській областях.
Про це повідомляє пресслужба компанії “Укренерго”.
“В усіх регіонах, де це дозволяє безпекова ситуація, тривають аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять все можливе, щоб якомога швидше відновити пошкоджене ворогом обладнання”, – зазначено у повідомленні.
Компанія закликала населення користуватися потужними електроприладами з 10:00 до 17:00, коли промислові сонячні електростанції працюють найефективніше.
В “Укренерго” також попередили, що ситуація в енергосистемі може змінюватися, і порадили слідкувати за оновленнями від обленерго.
Нагадаємо:
Від вечора 22 червня системи ППО знешкодили 118 із 135 безпілотників, якими Росія атакувала Україну, однак були й влучання. Вранці 23 червня ворожа атака продовжується.
