Внаслідок обстрілів окупантів у Сумах та Запоріжжі виникли пожежі на автозаправних станціях

Внаслідок обстрілів окупантів у Сумах та Запоріжжі виникли пожежі на автозаправних станціях

Російські військові завдали нових ударів по АЗС у Сумській та Запорізькій областях

Уранці 25 червня війська РФ здійснили атаки на автозаправні станції в Сумах і Запоріжжі. Про це повідомили в.о. Сумського міського голови Артем Кобзар та голова Запорізької ОВА Іван Федоров.

Близько 06:00 було зафіксовано влучання безпілотного літального апарата типу “Молнія” по автозаправній станції в Зарічному районі Сум. На місці інциденту спалахнула пожежа, повідомив Кобзар.

Інформація про постраждалих наразі уточнюється.

Федоров зазначив, що дим, який бачать жителі Запоріжжя, є результатом російських атак на АЗС.

Нагадаємо, що 24 червня війська РФ також завдали удару по автозаправній станції на околиці Сум, внаслідок якого постраждало троє цивільних осіб.

Крім того, вчора дрон РФ вдарив по автозаправній станції у Запоріжжі, внаслідок чого загорілося два автомобілі.

Також було зафіксовано удар дрона по автозаправній станції у Херсоні, в результаті якого троє співробітників отримали поранення.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

дванадцять + 20 =