Вісім областей України піддалися відключенням електроенергії

Вісім областей України піддалися відключенням електроенергії
Відключення світла поширились на вісім областей

Фото: Укренерго

В енергетиків додалося роботи після нових атак росіян

Складна ситуація на Сумщині через обстріли та погоду

У вівторок вранці в Україні зафіксовано нові знеструмлення у восьми регіонах через атаки росіян на об’єкти цивільної енергетики та несприятливі погодні умови. Про це повідомило Укренерго.

“Внаслідок російських ударів на ранок зафіксовано нові знеструмлення у Запорізькій, Дніпропетровській, Сумській, Харківській та Чернігівській областях. Там, де дозволяють безпекові умови, тривають аварійно-відновлювальні роботи”, – зазначили в організації.

Через складні погодні умови, зокрема дощі та сильні пориви вітру, повністю або частково знеструмлені понад 160 населених пунктів у чотирьох областях: Сумській, Київській, Полтавській та Івано-Франківській. Ремонтні бригади вже працюють над відновленням електропостачання.

Споживання електроенергії в Україні зросло на 3,5% у порівнянні з понеділком. Енергетики пояснили, що це пов’язано з підвищенням температури повітря, що спонукає людей активно використовувати кондиціонери. Вони закликали громадян перенести використання потужних приладів на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 10:00 до 17:00.

Нагадаємо, увечері в понеділок російські війська запустили по Україні 135 дронів різних типів. Підрозділи протиповітряної оборони знешкодили більшість ворожих цілей, але були й влучання.

Поділитися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 1 =